صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت  


نسخه چاپي

جلسه هماهنگي فرهنگ سازي مصرف بهينه گاز برگزارشد

به منظور ايجاد هماهنگي در مديريت مصرف سوخت زمستاني و صرفه جويي در مصرف گاز، جلسه هماهنگي فرهنگ سازي مصرف بهينه و ايمن گاز با حضور روساي روابط عمومي دانشگاهها و مراكز آموزش عالي استان، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامي، اوقاف و امور خيريه، پخش فرآورده هاي نفتي منطقه همدان و شركت توزيع برق استان همدان به ميزباني شركت گاز استان همدان برگزار شد.

 

 

در اين جلسه رئيس روابط عمومي شركت گاز استان همدان، ضمن خيرمقدم به اعضاي جلسه و تشكر از حضور روساي روابط عمومي ادارات و سازمانهاي حاضر در جلسه،  با ارائه گزارشي از ميزان مصرف گاز در بخش هاي مختلف و به تفكيك مشتركين گاز، از رشد 13 درصدي مصرف گاز در ايام فصل سرد امسال و پيك مصرف نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و كنترل و مديريت مصرف و رعايت الگوي مصرف و صرفه جويي در مصرف گاز طبيعي را ضامن جريان گاز طبيعي در كليه خطوط گازرساني و براي تمامي مشتركين گاز از جمله مشتركين صنعتي عنوان كرد. 

احمد ربيعيان با اشاره به نهادينه نمودن مبحث فرهنگ سازي مصرف بهينه و ايمن گاز طبيعي به عنوان يكي از رسالت هاي روابط عمومي شركت گاز در استان، اهم اقدامات اين امور در خصوص فرهنگ سازي مصرف گاز در بين مشتركين بويژه مشتركين گاز خانگي طي سال جاري را تشريح كرد. 

  در ادامه اين جلسه روساي روابط عمومي دانشگاههاي استان و نيز ادارات ذيربط به بيان ديدگاههاي خويش و نيز تشريح اقدامات صورت گرفته در ادارات تابعه خود جهت رعايت الگوي مصرف انرژي بويژه مصرف گاز پرداخته و در بخش ديگر بيانات خود ظرفيت هاي موجود سازماني ادارات متبوع را در راستاي فرهنگ سازي مصرف بهينه و ايمن انرژي بويژه گاز و برق، تبيين نمودند. 

در پايان اين جلسه يك حلقه DVD حاوي پيام هاي فرهنگ سازي مصرف بهينه و ايمن گاز شامل 18 قطعه موشن گرافي تحت عنوان «گازآباد»، تيزر تلوزيوني، اينفو گرافي و پوستر هاي خاص فضاي مجازي جهت انتشار در درگاههاي الكترونيك و فضاي مجازي موجود در سازمان هاي تابعه اعضاي جلسه به ايشان تقديم شد و موارد زير به تصويب اعضاي جلسه رسيد. 

1-    اصلاح موتور خانه هاي ادارات تابعه و فضا هاي آموزشي دانشگاهها و مدارس در سطح استان و نيز تمهيد امكانات استفاده از سوخت جايگزين در موتورخانه ها.

2-    برگزاري آموزش ويژه مسئولان تاسيسات ادارات دولتي و نهاد هاي عمومي و حاكميتي استان. 

3-    استفاده از ظرفيت هاي رسانه اي ادارات و سازمانهاي حاضر از جمله خبرگزاري ها، روزنامه ها و نشريات و سايت هاي خبري و... به منظور انتشار پيام هاي فرهنگ سازي مصرف بهينه گاز. 

4-    بهره برداري از ظرفيت هاي موجود ادارات متبوع در فضاي مجازي و ساير پلتفرم هاي الكترونيكي اعم از ارسل پيامك، كانال هاي فضاي مجاز، اتوماسيون و...(با معرفي ادمين يا پل ارتباطي) به منظور انتشار پيام هاي فرهنگ سازي مصرف بهينه گاز.

5-    استفاده از ظرفيت شبكه شاد و ديگر امكانات در اختيار آموزش و پرورش به منظور انتشار پيام هاي فرهنگ سازي مصرف بهينه گاز. 

6-    ارسال پيامك انبوه متني و پيام صوتي براي شماره هاي همراه و ثابت در سطح استان با بهره مندي از امكانات شركت مخابرات. 

7-    الزام رسانه هاي مكتوب، و مطبوع و نيز خبرگزاري هاي و سايت هاي خبري محلي جهت اختصاص بخش خاصي از رسانه ها به موضوع فرهنگ سازي مصرف گازتوسط اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان. 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/20 - ١٤:٢٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 55

خروج
تصاویر منتخب