صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت  


نسخه چاپي

مجموعه حراست شرکت گاز استان همدان فعال و پیشرو بوده است

معاون سازمان و رییس حراست شرکت ملی گاز در دیدار با مدیر عامل شرکت گاز استان همدان خبر داد:

حسین علیزاده معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در بازدید از شرکت گاز استان همدان در روز چهارشنبه 9 تیرماه 1400 و دیدار با مدیر عامل این شرکت، با توجه به بازدید میدانی و گزارش های دریافتی، مجموعه حراست این شرکت را طی سالهای اخیر فعال و پیشرو ارزیابی کرد. 

 

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران که طی سفر کاری دو روزه به استان همدان سفر کرده بود، ضمن بازدید از ستاد مرکزی شرکت گاز استان همدان و سرکشی به اتاق تعدادی از کارکنان این شرکت از مجموعه حراست شرکت گاز نیز بازدید و طی نشستی با کارکنان این مجموعه به سوالات  ایشان پاسخ و برخی از مشکلات طرح شده را بررسی کرد. 

 

حسین علیزاده در دیدار با مدیر عامل شرکت گاز استان همدان نظم و انضباط کارکنان مجموعه حراست استان همدان و تعاملات سازنده رییس و مجموعه کارکنان حراست شرکت گاز استان همدان را در بعد درون و برون سازمانی موفق ارزیابی کرد و اقدامات شایسته این مجموعه را ستودنی دانست.

 

عبدالله فیاض، مدیر عامل شرکت گاز استان همدان نیز در این دیدار ضمن تشکر از زحمات ریاست و کارکنان حراست شرکت ملی گاز، مسائل و مشکلات این شرکت را در این دیدار مطرح کرد؛ مشکلات جذب نیرو جهت حراست و نگهبانی ادارات و برخی ایستگاههای گاز، رفع موانع مالی نصب دوربین در برخی نقاط شرکت در سطح استان و نیز ارتقاع سازمان شرکت گاز استان همدان با توجه به سوابق بالای کارکنان، از جمله موارد و مشکلات مطرح شده در این دیدار بود که مورد بررسی و ارائه راهکار قرار گرفت. 

 

گفتنی است که دیدار با مدیر کل حراست استان همدان و مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران از دیگر برنامه های سفر کاری رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران به استان همدان بود.  

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/13 - ١١:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 238

خروج
تصاویر منتخب