صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

تحقق بیش از 100 درصدی برنامه های شرکت گاز استان همدان در سال 1399

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از تحقق بیش از 100 درصدی برنامه های این شرکت در سال 1399 خبر داد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عبدالله فیاض در حاشیه نشست مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در سالن کنفرانس شهید باهنر ساختمان ستاد برگزار شد،با بیان این مطلب، اظهار کرد: سال گذشته در اکثر بخش ها عملیات اجرایی بیشتر از میزان تعهد انجام شد که عملکرد 190 درصدی در شبکه گذاری، 103 درصدی در نصب انشعابات، 137 درصدی در گازرسانی به صنایع، 149 درصدی در اشتراک پذیری و 191 درصدی در بخش جایگزینی گاز به جای میعانات میان تقطیر، مؤید این ادعا است.


مدیرعامل شرکت گاز استان همدان میزان عملکرد و فعالیت اجرایی این شرکت طی سال 99 در بخش شبکه گذاری در بخش های شهری، روستایی و شهرک های صنعتی را بیش از 220 کیلومتر، عنوان کرد و افزود: همچنین در این بازه زمانی مجموع نصب انشعابات شهری، روستایی و صنعتی بیش از 3 هزار و 800 مورد، تعداد گازرسانی به صنایع 308 واحد، تعداد اشتراک پذیری حدود 15 هزار و حجم گاز جایگزین میعانات میان تقطیر 30 هزار و 593 مترمکعب بوده است.

 

فیاض در ادامه سخنان خود، از برنامه های شرکت گاز استان همدان برای سال 1400 نیز خبر داد و گفت: برنامه ریزی شده که در سال جدید 135 کیلومتر شبکه گذاری در بخش های مختلف شهری، روستایی و صنعتی و گازرسانی به 258 واحد صنعتی و حدود 10 هزار اشتراک پذیری انجام شود.

وی همچنین از برنامه‌ریزی این شرکت برای جایگزینی بیش از 18 هزار مترمکعب گاز با میعانات میان تقطیر که عمدتاً در بخش صنایع است و نیز گازرسانی به 7 روستای استان در سال جدید خبر داد.

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان در پایان، تسهیل و تسریع در بخش گازرسانی به صنایع تولیدی در بخش های صنعتی، کشاورزی، دامداری و ... در استان را از جمله برنامه های این شرکت برای تحقق شعار« تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» در سال جدید اعلام و پیگیری هدف بزرگ پایداری جریان گاز در تمامی فصول سال و نیز نوسازی شبکه های تغذیه و انتقال گاز، ایستگاه ها و انشعابات و تجهیزات فنی را از دیگر برنامه های شرکت در سال 1400 عنوان کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/23 - ١٠:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 536

خروج
تصاویر منتخب