صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تجلیل از مدافعان سلامت در شرکت گاز استان همدان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان: در روز میلاد حضرت زینب(سلام الله علیها)و همزمان با روز پرستار از پرستاران و کادر درمان بیمارستان ویژه بیماران کرونایی استان همدان تجلیل شد.

 

 

در این مراسم که در روز یکشنبه ۳۰ آذرماه برگزار شد از کادر درمان و طلایه داران دفاع از سلامت مردم در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، پرستاران بیمارستان اختصاصی بیماری کرونا در همدان( بیمارستان سینا) با اهدای لوح سپاس، شاخه گل و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای آیین تجلیل از پرستاران و مدافعان سلامت در شرکت گاز همدان، مهندس قلیچ خانی مدیر بیمارستان سینای همدان با تشریح گوشه ای از تدابیر مجموعه بهداشت، درمان و سلامت استان از آغاز همه‌گیری این ویروس، اقدامات و امور جاری این بیمارستان در بحث درمان بیماری کووید 19 از ابتدای اعلام رسمی کشف ویروس این بیماری در کشور از دوم اسفند ماه 98  را تبیین کرد و ایثار گری های کادر درمان به ویژه پرستاران و همکاران خود در بیمارستان سینا را ستود. و همچنين از مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان جهت برپایی آیین تجلیل از پرستاران تشکر کرد.

در ادامه خانم ورمزیارنجفی مدیر خدمات پرستاری بیمارستان سینا و خانم شعبانپور مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی همدان ضمن تشکر از شرکت گاز استان به پاس برگزاری و میزبانی جلسه تقدیر از پرستاران، گوشه ای از مجاهدت و تلاش متعهدانه پرستاران این بیمارستان را بیان کرد و پرستاران را مدافعان مخلص مردم خواند و برخی از خاطرات تلخ و شیرین پرستاران در مدت مبارزه با این بیماری و بستری شدن بیماران کرونایی در این بیمارستان را بیان کرد.

در پایان مدیر عامل گاز استان همدان ضمن خوشامدگویی و تبریک ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار، یاد شهدای سلامت به ویژه سه شهید مدافع سلامت استان را گرامیداشت و با درخواست قرائت حمد و سوره از حضار به مقام شامخ آن شهیدان مدافع سلامت ادای احترام نمود.

عبدالله فیاض با تشریح برخی از اقدامات شرکت گاز استان در راستای مبارزه با این ویروس و تشکیل ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شرکت گاز استان همدان از بدو اعلام رسمی کشف این ویروس در کشور، بیان کرد : ما و همه مردم مرهون تلاش و استقامت کادر درمان به ویژه پرستاران هستیم و اگر مجاهدت این عزیزان در خط مقدم مقابله با این بیماری نبود قطعا ملت ایران آسیب بیشتری می دید و خانواده های بیشتری داغدار می شدند.

در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس و اهدای هدایایی از  حدود ۵۰ نفر از پرستاران تجلیل شد .

روابط عمومي 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/02 - ١١:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 338

خروج
تصاویر منتخب