صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

انعقاد تفاهم نامه گسترش و ترویج فرهنگ نماز بین شرکت گاز و ستاد اقامه نماز استان همدان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان: در سومین جلسه شورای اقامه نماز شرکت گاز استان همدان با حضور مدیر عامل، رییس شورای اقامه نماز شرکت و رییس ستاد اقامه نماز استان همدان تفاهم نامه بومی گسترش و ترویج فرهنگ نماز فی ما بین شرکت گاز استان همدان و ستاد اقامه نماز استان همدان به امضا رسید.

در این جلسه پس از ارائه گزارش دبیر شورای اقامه نماز شرکت، مهندس عبدا... فیاض مدیر عامل شرکت و رییس  شورای اقامه نماز از همدلی و تلاش کارکنان به ویژه اعضای شورای اقامه نماز شرکت در کسب امتیاز کامل و رتبه شایسته تقدیر ویژه در ارزیابی دستگاههای اجرایی استان تقدیر نمودند و پرداختن به مقوله فرهنگ به ویژه فرهنگ اقامه نماز را یکی از امور مهم در راستای ارتقا سلامت اداری و نشاط روحی کارکنان ارزیابی نمود.

در ادامه جلسه رییس ستاد اقامه نماز استان همدان ضمن تشکر از زحمات شورای اقامه نماز شرکت گاز که توسعه و ترویج فرهنگ نماز را به معنای واقعی کلمه وجهه همت خویش قرار داده اند، از حمایت های مدیر عامل محترم شرکت گاز در این راستا تقدیر نمود.

در پایان جلسه ضمن بررسی مواد تفاهم نامه بومی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز شرکت  گاز، این تفاهم نامه توسط مهندس عبدا... فیاض مدیر عامل و رییس شورای اقامه نماز شرکت گاز و حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم رییس ستاد اقامه نماز استان همدان، امضا و مبادله شد.

و همچنين از فعالان و خادمان امر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در شرکت گاز استان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

 

 

روابط عمومي 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/30 - ٠٧:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 378

خروج
تصاویر منتخب