صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار 


نسخه چاپي

برگزاری مسابقه دوستانه مینی گلف با شعار صرفه جویی و رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، روز گذشته مسابقه دوستانه مینی گلف در بخش آقایان با شعار صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف گاز برگزار گردید.

علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان همدان اعلام کرد: 

این مسابقه با مشارکت شرکت گاز استان همدان و با رعایت کامل شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی در ۹ میدان و به روش مجموع ضربات با حضور تعداد قابل توجهی از ورزشکاران و علاقمندان به رشته مینی گلف انجام شد. 

وی افزود : در ابتدای این برنامه توضیحاتی در مورد قوانین و نحوه اجرای مسابقه توسط علی فیاض، رییس کمیته مینی گلف به شرکت کنندگان ارائه گردید و سپس بازیکنان که تعدادی از آنها کارکنان شرکت گاز بودند، با انگیزه و اشتیاق فراوان به صورت انفرادی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در مسابقه مذکور عبداله فیاض مدیر عامل شرکت گاز استان و معاونین وی در حوزه های مالی و پشتیبانی، مهندسی و اجرای طرح ها، بهره برداری و تنی چند از دیگر مسئولان و کارکنان شرکت گاز و همچنین عباس قهرمانی معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان همدان، با حضور در سایت تخصصی مینی گلف واقع در مجموعه ورزشی سردار شهید علیرضا شمسی پور از روند اجرای مسابقه بازدید بعمل آوردند. 

عبداله فیاض مدیر عامل شرکت گاز استان نیز در پایان مسابقه با ایراد سخنانی ضمن ابراز تشکر از حضور سبز و گرم بازیکنان بیان کرد: با توجه به ماهیت رشته مینی گلف، تمرین و مسابقه این رشته با رعایت پروتکل های بهداشتی به سادگی انجام پذیر است و امیدواریم با برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم با هیئت گلف و تلاش همکاران بزودی تیم مینی گلف شرکت گاز در دو بخش بانوان و آقایان تشکیل شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/29 - ١١:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 99

خروج
تصاویر منتخب