صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار 


نسخه چاپي

همزمان با افزایش سطح هشدار شیوع کرونا در سطح استان برگزار شد:

تشکیل جلسه ستاد مبارزه با کرونا شرکت گاز استان همدان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان همزمان با افزایش سطح هشدار شیوع ویروس کرونا و افزایش تعداد بیماران مبتلا به این بیماری در سطح استان، جلسه ستاد مبارزه با کرونا شرکت گاز استان همدان با حضور مدیر عامل شرکت برگزار گردید.  

در این جلسه که روز یکشنبه 06/07/99  با رعایت پروتکل های بهداشتی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان همدان برگزار گردید، مدیر عامل شرکت گاز استان همدان با ارزیابی وضعیت بیماری و کنترل آن در سطح استان و نیز افزایش سطح هشدار ابتلا به این ویروس در سطح کشور و استان، بر سختگیرانه تر شدن رعایت پروتکل های بهداشتی بویژه در مناطق 1 و 2 شهرستان همدان که مراجه کننده بیشتری دارند، تاکید کرد. 

در بخش دیگر این جلسه دکتر برزویی از پزشکان بیمارستان سینای همدان، گزارشی از تعداد موارد ابتلا و افراد بستری و فوتی در این بیمارستان و وضعیت کلی کنترل این بیماری ارائه نمودند. 

در این جلسه که مسئولان بخش های مختلف شرکت نیز حضور داشتند، تصمیماتی در خصوص رعایت دقیق تر پروتکل های بهداشتی بویژه در بخش هایی که با ارباب رجوع بیشتری مواجه هستند تاکید شد و مقرر گردید تصمیمات اتخاذ شده با نظارت و پیگیری امور بهداشت و ایمنی (HSE) شرکت اجرایی گردد. 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/07 - ١٤:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 373

خروج
تصاویر منتخب