صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

بازدید مدیر عامل گاز استان همدان از پروژه های اجرایی این شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان ، مهندس عبدالله فیاض مدیر عامل شرکت گاز استان همدان به اتفاق معاونين و روساي واحد هاي ستادی این شرکت از پروژه های اجرایی این شرکت بازدید کرد.

 

پروژه های احداث خط تغذيه 20 اينچ، ايستگاه CGS سوم همدان به ظرفيت 200 هزار متر مكعب در ساعت، مرغداري طلايه داران و گاز رساني به مجتمع گردشگري گنجنامه از جمله پروژه هایی بودند که مورد بازدید قرار گرفتند 

گفتنی است جهت انجام خط 20 اينچ با توجه به وضعيت منطقه حدود  8000 متر حفاري، به متراز 1800 متر جوشكاري و متراژ 700 متر دفن و لوله گذاري انجام شده است شده و حسب تاكيد مديريت محترم  ادامه لوله گذاري در كانال در برنامه و در دست اجرا قرار گرفت.

  همچنين در خصوص يكي از واحدهاي توليدي(مرغداري طلايه داران) واقع در جاده رباط شورين كه در مرحله عبورخط از جاده قرار دارد و بروز مشكلات و موانع تحصيل اراضي منجر به توقف این پروژه شده بود، با حضور پيمانكار و متقاضي بر تسريع روند اجراي كار  تاكيد گرديد.

پروژه گاز رساني به مجتمع گردشگري گنجنامه نیزكه در مرحله شروع بكار قرار دارد و عمليات حفاري آن به متراژ 4200 متر خط 160 ميليمتر  آغاز گرديده است كه ضمن بررسي آخرين وضعيت پيشرفت فيزيكي پروژه ها تذكرات و رهنمود هايي به عوامل اجرائي ارائه گردید.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/01 - ١٣:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 614

خروج
تصاویر منتخب