صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

از کارمندان زن شاغل در شرکت گاز استان همدان تقدیر شد.

طی مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان و برخی روسای بخشهایی که کارمندان زن در آن شاغل هستند، با اهدای لوح سپاس و گل و هدیه از کارکنان زن شاغل در شرکت تحلیل به عمل آمد.

 

 به گزارش روابط عمومی؛ عبدالله فیاض  مدیر عامل شرکت گاز استان همدان در این مراسم نقش بانوان را در جامعه بسیار مهم ارزیابی کرد و تجربه حضور موفق زنان شاغل در شرکت گاز استان همدان را اثبات کننده الگوی حضور اجتماعی زن مسلمان با رعایت تمامی قواعد و ضوابط اسلامی ازجمله حجاب دانست.

 

وی در دیدار با کارکنان زن شاغل در این شرکت اظهار داشت: در واقع زنان شاغل در ادارات و شرکت ها متحمل دو مسولیت هستند یکی گرم نگهداشتن فضای خانه و خانواده و تربیت فرزندان و آرامش بخشی به کانون خانواده و دیگری حضور و مسولیت پذیری در محل کار که از این جنبه کار بانوان و حضور موثر ایشان در اجتماع امری جهاد گونه است.

 

مدیر عامل گاز استان همدان افزود: تعهد، تخصص و مسولیت پذیری از جمله شاخص های بانوان است و توانمندی های بانوان همکار در شرکت گاز استان همدان در زمینه های مختلف ستودنی است.

 

در این دیدار که روسای  منابع انسانی، مالی، روابط عمومی و مشاور امور بانوان شرکت گاز استان همدان نیز حضور داشتند، با اهدای گل و لوح تقدیر و هدیه از کلیه بانوان شاغل در شرکت تجلیل و قدردانی شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/19 - ٠٨:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 798

خروج
تصاویر منتخب