صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

" رشد 115 درصدي تعداد مشتركين صنعتي استان همدان در دولت تدبير و اميد"

مدير عامل شركت گاز استان همدان در گفتگو با صدا و سيماي مركز همدان مطرح كرد:

مدير عامل شركت گاز استان همدان با حضور در برنامه گفتگو محور همدان توسعه كه به صورت زنده از شبكه استاني همدان پخش مي شد، ضمن تشريح دستاورد هاي شركت گاز استان همدان  در دولت هاي يازدهم و دوازدهم در سطح استان عنوان كرد: تعدا مشتركين صنعتي گاز استان همدان طي سال هاي 92 الي 99 بيش از  115 درصد رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان همدان:  عبدالله فياض با شركت در برنامه همدان توسعه شبكه استاني سينا به تشريح دستاورد هاي شركت گاز از بدو تاسيس پرداخت و در بخش از اين گفتگو خدماتي كه اين شركت در دولت تدبير و اميد ارائه داده است تشريح كرد. 

وي با بيان اين كه گازرساني به تمامي شهر ها و روستاهاي واجد شرايط استان در سال 1397  به اتمام رسيده است  افزود:  شركت گاز استان همدان  با شعار «گاز محور توسعه» گازرساني به صنايع را  در اولويت قرار داد  و  مفتخر است كه تعداد مشتركين صنعتي گاز استان همدان در دولت تدبير و اميد 115 درصد رشد داشته است. 

وي در بخش ديگري از بيانات خود بيان كرد:  تعداد مشتركين صنعتي گاز در سطح استان همدان اعم از نيروگاه و كارخانه هاي سيمان و مشتركين جزء و عمده تا پايان آذرماه سال جاري به بيش از 3200  مشترك رسيده است. 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/13 - ١٣:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1163

خروج
تصاویر منتخب