15:141397/3/30 چهارشنبه
« گزارش اقدامات در زمینه تکریم ارباب رجوع»

 

شرکت ملی گاز ایران  

شرکت گاز استان همدان 

 

 

باسمه تعالی 

 

کادر متن 

 

 

«   گزارش اقدامات در زمینه تکریم ارباب رجوع» 

 

             در راستای تکریم ارباب جوع در شرکت گاز استان همدان اقداماتی صورت گرفته که در ادامه به چندین مورد از این اقدامات اشاره میگردد. 

  1. نشست هفتگی بررسی مشکلات مردمی توسط مدیرعامل که دوشنبه هر هفته برگزار میگردد. نفرات متقاضی دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان همدان طی تماسی با دفتر ایشان و تعیین وقت،‌ دوشنبه هر هفته می توانند با مدیرعامل ملاقات داشته و مشکلات خود را مطرح نمایند و مشکلاتشان توسط مسئول واحد مربوطه که در نشست فوق حضور دارند پیگیری و  نتایج این نشست هر هفته برای متقاضی ارسال و همچنین  طی فرمی جداگانه به امور  بازرسی شرکت ملی گاز ایران  اعلام  میگردد.   

  1. راه اندازی میز خدمت جهت پاسخگویی مناسب به مراجعین: در این فرایند مراجعین درخواستهای کتبی یا شفاهی خود را که دونفر از همکاران ما مستقر هستند به این قسمت  ارائه می دهند و با اخذ شماره تماس و ثبت در سیستم، واعلام شماره ثبت یا کد رهگیری به متقاضی پیگیری ها ی لازم صورت گرفته و در کمترین زمان ممکن جوابیه کتبی آماده و به مراجعه کننده ارائه میگردد که با  راه اندازی میزخدمت از اتلاف وقت و سردرگمی مراجعه کننده به این سازمان جلوگیری می شود.   

  1. راه اندازی سامانه اینترنتی پاسخگویی به مشکلات و تقاضاهای مردمی که این متقاضیان از طریق سایت اینترنتی،‌تلفن گویا، سامانه پیامکی، کتبی، تلفنی و یا حضوری تقاضای خود را مطرح نمایند که پس از ثبت در سامانه کد رهگیری دریافت می نماید و از روند انجام کار مطلع میگردد و در پایان توسط واحد مربوطه پاسخ تهیه میگردد و در کمترین زمان ممکن به متقاضی اطلاع داده میشود. 

  1. برگزاری نظرسنجی فراگیر از ذینفعان شرکت گاز استان همدان شامل مشترکین (خانگی،صنعتی،کشاورزی)، کارکنان، ادارات استان و تامین کنندگان در پایان سال 1396 برگزار گردید و نظرات گروه های مختلف دریافت و بررسی گردید و نقاط قوت و ضعف شرکت شناسایی گردید تا انشاء ا... توسط واحدهای مربوطه اصلاح و بهبود خواهند یافت. 

               

           روابط عمومی  

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما