پنجشنبه 27 دي 1397   09:52:57
اخبار
09:291396/6/21 سه‌شنبه
به مناسبت عید غدیرخم،مراسم جشن باشکوهی باحضور کارکنان و خانواده های ایشان، در همدان برگزارشد

به مناسبت عید غدیرخم،مراسم جشن باشکوهی باحضور کارکنان و خانواده های ایشان، در همدان برگزارشد . 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان : مراسم جشن با حضور نزدیک به 2000 نفر از کارکنان،همسران و  فرزندان کارکنان شهر همدان در روز شانزدهم شهریور ماه در محل سالن ابن سینا همدان توسط روابط عمومی این شرکت برگزار گردید. 

طی این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط قاری بین المللی و پخش سرود جمهوری اسلامی ، مدیرعامل شرکت گاز استان همدان ضمن خیر مقدم به  حاضرین، فرارسیدن عیدغدیرخم را تبرک گفتند. 

پس از سخنان مدیرعامل شرکت گاز استان ، گروه های هنری به اجرای برنامه های تنظیم شده با حضور هنرمندان ملی و بومی از جمله : سرود و تواشیح  ،تک خوانی ،استندآپ کمدی ، اجرای برنامه ژانگولر و شعبده بازی ، مدیحه سرایی، مسابقه و دیگر برنامه های متنوع  پرداخته و لحظات شاد  و  مفرحی را برای حضار فراهم  کردند. 

طبق این گزارش: در مراسم جشن مذکور که با حضور پرشور و استقبال کم نظیر خانواده های کارکنان شرکت گاز استان همدان همراه بود علاوه بر اجرای برنامه های شاد و بدیع، به همه خانواده ها، تندیس سنگی غدیر به عنوان یادبود اهدا گردید و در پایان نیز پذیرائی شام ، صورت گرفته است  .  

در ضمن در هریک از نواحی گازرسانی در شهرستان های ملایر، تویسرکان، اسدآباد، نهاوند،‌ رزن،‌کبودراهنگ و فامنین به علت فاصله زیاد با مرکز استان، به صورت مجزا مراسم جشنی در هفته وحدت برای کارکنان و خانواده محترمشان برگزار گردید. 

 

روابط عمومی  

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما