شنبه 27 بهمن 1397   00:00:24
اخبار
15:251396/9/27 دوشنبه
گزارش کسب عنوان برتری شرکت گاز استان همدان

شرکت گاز استان همدان برای دومین سال پیاپی موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در امر اقامه نماز گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان : در مراسمی که در روز پنجشنبه 23/09/1396 با حضور مسؤلان استانی برگزار گردید، شرکت گاز استان همدان برای دومین سال پیاپی در ارزیابی فعالیت های دستگاههای اجرایی استان همدان در رابطه با اقامه نماز توسط ستاد اقامه نمازاستان، به عنوان دستگاه برتر انتخاب و شایسته تقدیر ویژه شناخته شد.

در این اجلاسیه سالیانه اقامه نماز استان همدان و اختامییه جشنواره فرهنگی هنری «نماز و فضای مجازی»که با حضور دبیر محترم هیئت دولت جناب آقای دکتر حاجی میرزایی و نیز نماینده ولی فقیه در استان همدان و امام جمعه محترم شهر همدان حضرت آیت الله محمدی در سالن همایش استانداری همدان برگزار شد از شرکت گاز استان همدان به عنوان دستگاه برتر در استان همدان در امر اقامه نماز تجلیل ویژه به عمل آمد. و لوح یادبود این دوره به این شرکت اهدا شد.

در بخشی از این لوح آمده است:

«ستاد اقامه نماز در راستای اجرای پیام مقام معظم رهبری به سیزدهمین اجلاس سراسری نماز با تشکیل هیئت ارزیابی در استان، برنامه ها و فعالیت های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز دستگاههای اجرایی را بر اساس نظام جامع مورد ارزیابی قرار داده که بر اساس نظر نهایی هیئت داوری، عملکرد سال 95 آن دستگاه شایسته تقدیر ویژه می باشد».

روابط عمومی

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما