جمعه 26 بهمن 1397   23:57:21
اخبار
15:241396/11/2 دوشنبه
انتخاب پروژه HSE شرکت گاز استان همدان به عنوان یکی از برترین پروژه های شرکت ملی گاز ایران

 

باسمه تعالی

شرکت ملی گاز ایران

شرکت گاز استان همدان

انتخاب پروژه HSE شرکت گاز استان همدان به عنوان یکی از برترین پروژه های شرکت ملی گاز ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان : رئیس HSE و پدافند غیرعامل شرکت گاز استان همدان با اعلام این خبر افزود : پروژه ای تحت عنوان ارزیابی فرهنگ HSE  کارکنان بصورت تقریبا هماهنگ در بیش از 50 شرکت تابع شرکت ملی گاز ایران انجام شد که  بنابر اعلام مسئولین بهداشتی امور HSE شرکت ملی گاز ایران، پروژه HSE شرکت گاز استان همدان به عنوان یکی از  8 پروژه برتر از مجموع 50 پروژه انتخاب شده است. این پروژه از سری پروژه های بهداشت صنعتی بوده که در 2 حوزه مختلف کارکنان رسمی و کارکنان پیمانکاری با جامعه آماری 90 نفره به انجام رسیده است که شامل 54 نفر از کارکنان رسمی و 36 نفر از کارکنان پیمانکاری بود.

 جعفری همچنین اظهار نمود: آیتم های مورد ارزیابی در این پروژه بالغ بر 30 مورد بوده است که خوشبختانه با ایجاد شیوه های مناسب ارتباطی و تمهیدات پیش بینی شده اجرایی پروژه در موعد مقرر به انجام رسید و خروجی مناسبی نیز نشان داد . این مقام مسئول اظهار داشت نتایج پروژه گویای آن است که کارهای خوبی از لحاظ فرهنگ سازی چه در بعد نیروهای رسمی و چه در زمینه نیروهای پیمانکاری در سطح سازمان انجام شده که درصدد هستیم این روند را تا رسیدن به نقطه ایده آل ادامه دهیم .

 وی خاطر نشان کرد وضعیت فرهنگ HSE کارکنان شرکت گاز استان همدان در سطح متوسطی بر اساس اشل استاندارد 0 تا 4 قرار دارد .  با نگاهی دقیقتر سطح فرهنگ HSE کارکنان رسمی عددی معادل با 2.54 بدست آورده این در حالی است که سطح فرهنگ HSE کارکنان پیمانکاری نیز عددی معادل با 2.36 در مقیاس بندی صفر تا 4 بدست ‌امده است. رئیس HSE و پدافند غیرعامل شرکت گاز استان همدان همچنین اعلام داشت هرچقدر سطح فرهنگ HSE در یک سازمانی بالاتر باشد نشان دهنده التزام عملی کارکنان آن سازمان به حفاظت و صیانت از سرمایه های انسانی و مادی است و قطعا  با این  نهادینه سازی روحیه HSE  در بین تک  تک نفرات، شاهد سازمانی ایمن تر همراه با سلامتی بالاتر برای کلیه کارکنان و حتی ذینفعان برون سازمانی خواهیم بود . امیدواریم به یاری خداوند متعال و با اجرای برنامه های مناسب و گسترش دوره های آموزشی و سمینارهای مختلف HSE بیش از پیش شاهد افزایش آگاهی کارکنان شریف گاز استان همدان نسبت به ابعاد مختلف HSE و ترویج فرهنگ HSE در این استان تاریخی باشیم.

 

روابط عمومی

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما