سه‌شنبه 6 فروردين 1398   04:05:23
اخبار
09:321397/8/28 دوشنبه
ارتقاء کیفی خدمات رسانی به مشترکین شرکت گاز استان همدان

 

شرکت ملی گاز ایران  

شرکت گاز استان همدان 

 

 

باسمه تعالی 

 

کادر متن 

 

 

ارتقاء کیفی خدمات رسانی به مشترکین شرکت گاز استان همدان 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان: مدیرعامل شرکت گاز استان همدان در جریان نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام نمود: استان همدان دارای 30 شهر و 1073 روستا می باشد (50 روستای استان زیر 20خانوار و صعب العبور) که تمامی شهرها و روستاهای استان (30 شهر و 1023 روستا) گازدار می باشند و نرخ خانوار شهری(100%) و روستایی(8/99%) گازدار استان 9/99 درصد می باشد،‌ لذا رویکرد این شرکت ارتقاء کیفی خدمات به مشترکین و همچنین گازرسانی به تمامی صنایع، مراکز تجاری، کشاورزی، دامداری و مجتمع های گلخانه ای موجود در استان در سالجاری می باشد. 

وی افزود با توجه به اتمام گاز رسانی به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار در استان در هفته دولت سال جاری و کسب عنوان اولین استان سبز در کشور، وجهه همت مدیران و کارکنان شرکت گاز استان را ارتقا کیفی خدمات رسانی به مشترکین گاز در سطح استان عنوان نمود.    

مهندس عبدالله فیاض که در اولین نشست خبری و مطبوعاتی خود پس از تصدی مدیر عاملی شرکت گاز استان سخن می گفت، از دیگر برنامه های این شرکت در جهت افزایش کیفی خدمات گازرسانی شناسایی نقاط آسیب پذیر و ضعف موجود در خطوط شبکه گازرسانی و ایستگاههای تقلیل فشار در سطح استان بر اساس استاندارهای بین المللی و وبرنامه ریزی برای برطرف نمودن آنها عنوان نمود. 

عبدالله فیاض افزایش کمی و کیفی خدمات الکترونیکی، واگذاری بیشتر خدمات این شرکت به دفاتر پیشخوان دولت و امکان دریافت تمامی خدمات این شرکت از دفاتر پیشخوان در جایجای استان، راه اندازی میز خدمت، ایجاد درگاه خدمات دوسویه در پایگاه اینترنتی شرکت ، قرائت کنتور و صدور آنلاین قبض در چندین شهر استان، سامانه پیامکی دریافت خدمات و همچنین تلفن گویا را ا از دیگر برنامه های این شرکت برای افزایش خدمت رسانی آسان و کم هزینه به مردم عزیز استان همدان اعلام کرد.    

افزایش تعداد مشترکان و خانوارهای بهره مند از گاز  

مهندس عبدا... فیاض با تصریح به اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون تعداد 2 هزار 865 انشعاب شهری و روستایی در سطح استان نصب شده است و تعداد کل مشترکین گاز طبیعی در استان 598 هزار و 804 مشترک می باشد، اعلام کرد که این تعداد مشترک شامل 629 هزار و 567 خانوار در سطح استان می باشد که 3/66 درصد خانوار شهری و 7/32 درصد خانوار روستایی هستند. 

بهره مندی صنایع و مجتمع های تجاری از یارانه شرکت گاز 

مهندس عبدالله فیاض در نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام کرد: شرکت ملی گاز به منظور ایفای مسئولیت های اجتماعی همچون حفظ محیط زیست و تحقق توسعه پایدار با محوریت سوخت پاک و ارزان و تحقق اقتصاد مقاومتی، تا مبلغ 2میلیارد و 400 میلیون ریال برای هر واحد صنعتی و تجاری به عنوان یارانه برای انتقال گاز و بهره مندی از این نعمت خدادادی در نظر گرفته است.  

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان  با اعلام اینکه صنایع و مجتمع های تجاری و تولیدی واجد شرایط برای بهره مندی از این یارانه در سطح استان را 715 واحد صنعتی است، افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون 128 واحد صنعتی و تولیدی از این امکان بهره مند و با استفاده از یارانه این شرکت در بحث گازرسانی به صنایع گازدار شده اند 

استان در فصل سرما با افت فشار گاز مواجه نخواهد شد 

بنابر اعلام مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با توجه به تولید مطلوب گاز طبیعی در کشور و اتخاذ تمهیدات لازم توسط مدیران و تلاش کارکنان خدوم شرکت گاز استان همدان، انشاء ا... امسال در فصل سرما علی رغم افزایش مصرف گاز طبیعی نه تنها کمبود و قطعی گاز نخواهیم داشت بلکه با اتخاذ تمهیدات لازم  با هیچگونه افت فشار گاز نیز مواجه نخواهیم شد. 

گسترش پوشش بیمه حوادث 

در این نشست خبری که با حضور معاونان شرکت برگزار گردید، مهندس احمدی تنها معاون بهره برداری شرکت با اشاره به اینکه تا قبل از این تنها مشترکین خانگی از بیمه حوادث برخوردار بودند افزود:  با گسترش پوشش بیمه حوادث اکنون مشترکین تجاری نیز امکان برخورداری از بیمه حوادث و استفاده از این بیمه در صورت بروز هرگونه حادثه را دارند. نرخ این بیمه برای مشترکین شهری مبلغ 2000 ریال در هر ماه  و برای مشترین روستایی مبلغ 1000 ریال در هر ماه است.  

معاون بهره برداری شرکت گاز با  اعلان اینکه از ابتداس سالجاری تاکنون 44 حادثه در بحث استفاده از گاز در سطح استان رخ داده است به تجهیز اکیب های امدادی این شرکت به تجهیزات جدید خبر داد که این موضوع به افزایش سرعت حضور اکیپ های امداد شرکت در محل حادثه شده است.   

تحقق بودجه مصوب شرکت 

در ادامه این نشست خبری یوسف ابراهیمی معاون مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان همدان با اعلام این خبر که بودجه عمرانی شرکت گاز استان همدان در سال جاری با رشد 25 درصدی همراه بوده است گفت: تمامی بودجه مصوب شرکت تا کنون محقق گردیده است و تا پایان ماه آبان  بودجه هشت دوازدم شرکت به صورت کامل محقق گردیده است که بیشتر در بحث اجرای گازرسانی به روستا ها و نیز گاز رسانی به صنایع هزینه شده است. 

عدم افزایش بهای گاز  

مدیر عامل شرکت گاز استان با توجه به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر افزایش قیمت نان به بهانه افزایش نرخ حامل های انرزی به ویژه گاز توسط نانوایی ها اعلام داشت: بهای گاز مصرفی از سال 1393 تاکنون هیچ افزایش قیمتی نداشته است ومشترکین گاز در استان همدان با توجه به واقع شدن آن در بخش اقلیم سرد 1 و 2  در 5 ماه از سال از تخفیف بهای گاز  و یارانه دولتی نیز برخوردار می شوند.  

                                                   

                                          

روابط عمومی  

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما